Site Kullanım Hakkında

Sitemize yeni üye oluyorsanız anasayfada solda üye giriş bölümünde yer alan yeni kayıt linkine tıkladığınız zaman karşınıza çıkan kullanıcı adı ve  email  hesabınızı girdiğinizde üye kullanıcı bilgileri mail adresinize gelmektedir (Not: Hotmail,msn kullanıcılarına gelen mailler önemsize düşmektedir buradan kontrol edebilirsiniz) gelen şifreyi daha sonra ayarlarım bölümünden değiştirebilirsiniz.

Fotoğraf yükleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra anasayfada yer alan “Fotoğraf Yükle (Açıklama ekleyiniz)” bölümüne tıkladığınız zaman “fotoğraf ekle” bölümünde dilediğiniz fotoğrafınızı yükleyebilirsiniz daha sonra aşağıda yer alan başlık ve açıklama bilgilerini girmeniz yeterlidir.

Üye kullanıcılarımızı takip edebilirsiniz. Profil üzerinde bulunan “+” simgesine tıklamanız veya detaylı profilde takip et “takip et” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Popüler fotoğraflar sizler tarafından belirlenmektedir. Fotoğraflar üzerindeki kalp işaretlerine tıklamanız fotoğrafı beğenmeniz ve oy vermeniz anlamına gelmektedir. Bir fotoğraf ne kadar çok beğeni oy almış ise popüler fotoğraflar albümünde yer alır.

Zaman tünelinde takip ettiğiniz kişilere ait fotoğraflar ve eklemiş olduğunuz fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz

Kullanıcı ayarları bölümünden profil fotoğrafınızı ve kişisel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Fotoğraflara yorum yapıp ilgili paylaşım için eleştirilerde bulunup değerlendirebilirsiniz.

 

 

Yorum Yapın